JAutorizované kosmetické centrum Natur

Invazivní mezoterapie

permadermAKČNÍ CENA V KVĚTNU – 485 Kč!
Omlazení pleti s kyselinou hyaluronovou! Dokonalá pleť bez vrásek a nedokonalostí je snem každé ženy. Vyzkoušejte MEZOTERAPII – novou metodu obličejového liftingu s úžasnou slevou!!!!

DermaPen pracuje s jednorázovými mikrojehličkovými nástavci, které vertikálně propichují pokožku a vnikají do nastavené hloubky kůže – 0,25 až 2,5 mm. DermaPen využívá systém automatické vibrace, jehličky se vpichují do kůže vysokou rychlostí. Díky tomu je ošetření minimálně bolestivé, na rozdíl od jiných metod jehličkování. Frekvence vpichu je opět nastavitelná, podle ošetřované oblasti. Volit lze ze 7 rychlostí (frekvence vpichu 25x za sekundu až 90x za sekundu).Vertikální vpichy nepoškozují epidermis jako jiné jehličkové metody, kůže se hojí rychleji, trauma je minimální. Rychlé vpichy minimalizují bolest. Díky nastavitelné hloubce vpichu lze DermaPenem ošetřit celou plochu obličeje, ale i tělo (jizvy, strie na těle), lze ho použít i na delikátní plochy jako je okolí očí, rty a nos.Ošetření je rychlé a minimální je i doba rekonvalescence. Jednorázové jehlové nástavce zabraňují přenosu infekce.

DermaPen je revoluční alternativou dermarollerového ošetření,  nejdúležitější je, že dochází ke stimulaci tvorby nového kolagenu a současně vpravujeme do hlubších vrstev pokožky účinné látky či séra, jako je např.kyselina hyaluronová.

Účinky:

  • – zlepšení elasticity pokožky – tvorba valstního kolsgenu kolagenu a elastinu
  • – omlazení a barevné sjednocení pleti
  • – korekce vrásek a drobných rýh
  • – regenerace pokožky po opalování
  • – zmírnění pigmentací a hyperpigmentací
  • – korekce jizev, jizviček po akné a strií
  • – rejuvenace
  • – stažení pórů
  • – vypnutí pleti

Jak DERMAPEN působí?

dermapenDermaPen využívá vlastní fyziologické schopnosti regenerace kůže. Při ošetření vzniknou v kůži mikrotraumata – kanálky, které zde po sobě zanechají vpichy jehliček. Vlastní obranný mechanismus kůže spočívá v tom, že se vyplaví růstové faktory, které stimulují kožní buňky k produkci kolagenu. Zároveň se tvoří nové kožní buňky. Nová hmota vyplňuje kanálky vzniklé po jehličkách, její celkový objem narůstá. Kolagen je pevnější a kůže je elastická. Regenerační proces trvá až čtyři týdny. Při ošetření se často využívají vzniklé kanálky i k tomu, aby se do kůže vpravila učinná séra – např, kyselina hyaluronová, vitamíny, bělící a zklidňující séra. Do podkoží se díky této metodě dostane až o  80% více aktivních látek než pouhým nanesením na její povrch a tím významně podpoří rychlost hojení a celkový výsledek ošetření.

Časté otázky a odpovědi

Vrásky: 4 – 6 ošetření 1 x za 3 – 4 týdny
Jizvičky po akné: 6 ošetření 1 x za 3 – 4 týdny
Strie: +/- 10 ošetření 1 x za 4 – 6 týdnů

Běžně vidíte výsledek již po prvním ošetření. Dlouhotrvající a opravdu signifikantní efekt lze očekávat po čtvrtém až šestém ošetření. Vaše pleť se bude zlepšovat i dále, po dobu 6 měsíců po posledním ošetření.

Při hloubce vpichu do 0,5 mm je ošetření téměř nebolestivé. Celkově je minimálně bolestivé vzhledem k vysoké frekvenci automatických vpichů. Pokud je to nutné, lze před zákrokem aplikovat znecitlivující krém. Díky tomu je zákrok bezbolestný.

Po ošetření očekávejte, že bude Vaše pleť 12 až 48 hodin zarudlá. Na některých místech se mohou objevit mírné petechie nebo stroupky. Do týdne by se měla pleť celkově zhojit.

Nejlepší je provést zákrok DermaPenem1 až 2 dny před injekční aplikací výplní nebo botulotoxinu. Po aplikaci výplně je nutné počkat 1 – 2 týdny, dokud se kůže v místě aplikace plně nezhojí.

Vhodnou péči po ošetření doporučí odborník. Obecně platí, že jsou vhodná séra, která korespondují s problémem, pro který se ošetření provádí, například séra s obsahem kyseliny hyaluronové, vitamíny, bělící a zkldńující séra. Pleť musí být neustále hydratovaná, nesmíte mít pocit suché pokožky. Samozřejmostí musí být ochrana před UV zářením, aby se předešlo komplikacím ve formě pigmentových změn. Druhý den po ošetření již můžete použít prodyšný make-up.

Informujte odborníka provádějícího zákrok, jestliže užíváte léky proti srážlivosti krve, trpíte ekzémy nebo lupénkou, herpetickou infekcí nebo jste těhotná.

Objednávka služby

Dermapen je revoluční alternativou dermarollerového ošetření, dermapen má v podstatě stejný princip, na kterém funguje i ošetření tzv. dermarollerem, který si můžete představit jako váleček s jehličkami, projíždějící po kůži. Tato metoda však svým plošným působením vytváří příliš velké ranky. Proto dermatologové vyvinuli modernější alternativu s minimálním průměrem vpichu. V kůži se tak vytvoří více menších kanálků, které účinné látky absorbují mnohem efektivněji.

Doporučuje se 4–6 ošetření vždy v rozmezí po 14–30 dnech.