JAutorizované kosmetické centrum Natur

Dermokosmetika

Co je dermokosmetika?

dermokosmetikaZa dermokosmetiku označujeme přípravky, které respektují fyziologii lidské pokožky a jejich aplikace je v souladu s dermatologickými zásadami.

Dermokosmetika prochází před  vlastní  distribucí náročnými testy lékaři – dermatology. Je určena pro profesionální použití v kosmetických salónech a ambulancích, kde je zajištěna i jejich distribuce.

Co znamená autorizovaný kosmetický salon?

Autorizovaný kosmetický salón vlastní některý z typizačních přístrojů a úzce spolupracuje s evropskými firmami  při vývoji a inovaci biokosmetiky a dermokosmetiky.

Úroveň ošetření v autorizovaném salónu je garantována pravidelnými školeními s lékařskými odborníky a je zajištěno i dodatečné lékařské vyšetření (po konzultaci s kosmetičkou).

Odborná typizace  pleti  přístrojem SKIN  DIAGNOSTIC SD 27

Jediným akreditovaným přístrojem pro typizaci pleti je tento přístroj, který je  využívaný řadou dermatologů a specializovaných kosmetických center pro zjištění hydratace pleti a množství kožního mazu na jejím povrchu.

SD27 umožňuje přesně zjistit aktuální stav Vaší pleti před ošetřením v salónu a  sníží se tak riziko nepřesné volby kosmetiky.

stálé zákaznice mají 1 x ročně typizaci zdarma.

Cena typizace je 180 Kč