JAutorizované kosmetické centrum Natur

Zastavte se v dnešní hektické době, přijďte odstranit stres, nechte hýčkat sebe i svou pleť…

Vložte se do našich rukou a nechte se hýčkat. Útulné prostředí našeho centra Vám zajistí dokonalý relax a regeneraci. Připravili jsme pro vás širokou nabídku ošetření pleti, moderní přístroje, vynikající kosmetiku a mnoho dalších služeb, to vše dle potřeb Vaší pleti  a to za přístupné ceny!

O Vás, Vaše pohodlí i krásu se postarají zkušení profesionálové…nabízíme kvalitní kosmetické služby již od roku 1991!

Důraz klademe na individuální přístup a každému z klientů tak nabídneme přesně takovou péči, jakou potřebuje.

,,Tvář je naším vývěsním štítem“.

Podle ní poznáváme známé a je první, co druzí objevují na nás. Z výrazu tváře se dá okamžitě vyčíst, zda jsme spokojeni nebo unaveni. Žádný div, že péči o tuto část těla byla vždy věnována největší pozornost. Z dlouholetého pohledu můžeme nejúčinněji pečovat o pleť tím, že si ji snažíme udržovat zdravou. Toho lze dosáhnout především  takovými substancemi, které podporují zdravé funkce pokožky.

Díky mnohaletým zkušenostem v oblasti  kosmetiky /od roku 1991/ jsem mohla převzít mnoho přípravků z lékařsko-terapeutického sektoru do kosmetické praxe. A výsledky? Nejlepších výsledků jsem zatím dosáhla s biocetickou kosmetikou, kosmeceutikou, dermakosmetikou a biokosmetikou, se kterými pracujeme v salónu.

Ve snaze poskytovat vysoce profesionální ošetření jsme získlaly autorizaci  kosmetických firem, které vyrábí tuto speciální kosmetiku pro profesionální odbornou kosmetickou péči s lékařskou garancí.

Jedná se o spojení poznatku o léčivech se zásadami kosmetické praxe.
Dotek medicíny v kosmetické péči….
Zdraví je nekonečná cesta a kosmetika je malým kaménkem v jejich základech….
Buďte na této cestě s námi….

DĚKUJEME.

Vzhledem k našemu zrychlenému tempu nemám dostatek času na seznámení se všemi výrobky, které bych chtěla doporučovat, a i proto mě napadla myšlenka, založit si vlastní eshop  a vy, v klidu domova se můžete porozhlédnout po účinných přípravcích ze světa nejmodernější kosmetiky, protože abychom dosáhli nejlepších výsledků, musí na profesionální péči navazovat pravidelná i důsledná domácí péče. Obchodníci s širokým sortimentem výrobků nejsou schopni kvalitně a odborně poradit zákazníkům s typem pleti ani s vhodnými přípravky. 

Nejdůležitější v medicíně i kosmetické praxi je i správné stanoveni diagnózy. Toto je zajištěno v centru NATUR lékařským přístrojem SKIN DIAGNOSTIC SD 27 na měření hydratace a mazu pleti.

Značky, se kterými pracujeme, garantují použití bezpečných a účinných surovin respektující fyziologické požadavky pokožky. Informace na kosmetických výrobcích jsou správné, pravdivé a ověřené.  

BIOCEUTIKA NATINUEL

Natinuel je moderní řada bioceutik navržena a vytvořena na základě přísných analýz vědeckých studií, jež se věnují stárnoucí pokožce nejen z obecného hlediska, ale i zejména z hlediska různorodých bio-funkčních a strukturálních změn, které způsobují výskyt různých kožních problémů.

Díky multidisciplinovanému přístupu v průzkumech a rozvoji, navázal Natinuel spolupráci s předními odborníky v oblasti buněčné a molekulární biologie, chemie, biofyziky a dermatologie.
Základem cílené léčby je znát všechny faktory, které stárnutí podporují a urychlují. Autorizované salóny s bioceutiky Natinuel pečují o Vaši pleť komplexně  a s mimořádným efektem v oblasti profesionálně prováděné kosmetiky.

Klienti oceňují produkty domácí řady Natinuel na tělo i tvář. Pro blokaci volných radikálů nebo zaléčení dermatózy, ale i jiných hraničních  stavů pleti, jsou bioceutika Natinuel s domácí řady účinná ve všech třech vrstvách pokožky Jedná se o specifické produkty, navracející pokožce její přirozené vlastnosti. Natinuel je jediná profesionální řada certifikovaná ochrannou značkou AMIA.

Výsledky péče o pleť jsou ohromující a svým účinkem srovnatelné s plastickou chirurgií. Přitom se jedná o zcela hypoalergenní řadu a kosmetiku tzv. interaktivní. Profesionální péče je doplněna rovněž méně náročnou řadou produktů pro péči domácí.

Rozlišení produktů k péči o pleť PODLE ÚČINNOSTI:

1) BIOCEUTIKA A KOSMECEUTIKA (nejvyšší možné povolené limity účinných látek – AKA, AHA kyselin, peptidů, liftingových přípravků, apod.)
2) Dermokosmetika
3) Běžné kosmetické produkty
Při pravidelném používání bioceutických přípravků dochází k rychlému a viditelnému efektu, který může být dlouhé týdny podporován rovněž domácí péčí. Vysoké limity účinných látek v přípravcích jsou pravidelně testovány a kontrolovány. Kosmetika je hypoalergenní a současně tzv. „interaktivní“. Přípravky typu Cleanser nejprve pleť otestují a připraví pro příjem nové dávky živin a bioceutik a následné speciální složky jsou pletí přijímány přesně v tom množství, které potřebuje pro svou regeneraci a obnovení mladistvého vzhledu, eventuálně pro řešení konkrétního kosmetického problému (akné, pigmentové nerovnosti, rozšířené žilky – kuperóza, apod.)

Děkujeme Vám za důvěru! Jaroslava Matějčková Zimová Dr.h.c., kosmetolog