JAutorizované kosmetické centrum Natur

Podrobně o službách

Trvalá na řasy a barvení řas

–  dodá Vašemu pohledu hloubku a jas, dokonalé řasy za 1 hodinu na 2 měsíce.

PŘÍSTROJ VISIOSCOPE

– digitálně zobrazí strukturu a stav pleti, znázorní se hloubka vrásek, stupeň rohovění a šupinatění.

Záznam se digitálně uloží a může se dále vyhodnocovat.

TELEANGITRON SKIN LINE

– nejmodernější kosmetický přístroj firmy Medistelar, který pomocí zlaté jehličky odstraňuje nežádoucí červené žilky, hemangiomy, bradavičky a chloupky na tváři. Ve spolehlivosti předstihuje dokonce i laser, ale nenahrazuje ho ( ten je vhodnější na ošetření velkých ploch ), metoda je nezávislá na barvě chloupků a pleti.

APLIKACE CHEMICKÉHO PEELINGU  – AHA KYSELINY

speciální ošetření akné – AHA kyseliny zlepšují vzhled pleti, akné ustupuje, odstraňuje se nepravidelnost zabarvení pleti.
speciální omlazující kúra – AHA kyseliny účinně působí na pleť, vrásky se redukují, dochází ke zlepšení hydratace pleti, vypnutí a projasnění, odstraňuje se nepravidelnost zabarvení.

JACQUETOVA MASÁŽ

–  speciální masáž při poruše promaštění pleti. Slouží k odstranění mazu zadrženého ve vývodech mazových žláz. Pleť navíc zklidní, desinfikuje a zpříjemní ošetření.

SOLUX

– infračervené,  regenerující záření,  zvyšující účinnost pleťových masek.

CARBONOVÝ LASER

NOVINKA! ZAVÁDĚCÍ CENA 590 Kč – nejlevněji v ČESKÉ REPUBLICE!

ošetření akné, vrásek, pigmentací, rozacei, pigmentací atd.
Jako první ve Středočeském kraji Vám představujeme novinku multifukční laser Q-switch. Tento laser patří k nejúčinnější technologii, která je momentálně na trhu. Jedná se o nejnovější laserové ošetření, které proniká hluboko do pokožky, tedy až k místům zasaženým bakteriemi způsobujícími akné a s vysokou účinností bakterie redukuje. Poradí si však i s pigmentovými skvrnami a dalšími nedokonalostmi pleti. Ve výsledku je tedy Vaše pleť sjednocená, zpevněná, omlazená, ale především svěží a čistá.
Doba trvání ošetření je cca 30 min. Výhodou je zcela minimální omezení po ošetření. Můžete se tedy ihned vrátit k obvyklému pracovnímu či společenskému životu.

Výhody ošetření:
hloubkové čištění pórů od séba (kožního mazu)
stažení rozšířených pórů
odstranění odumřelých buněk z kožního povrchu
stimulace kolagenu a elastinu
zlepšení a sjednocení tónu pleti
zasažení bakterií způsobujících akné – redukce středně až těžkého akné
zabraňuje budoucímu výskytu akné
redukuje kožní hyperpigmentace
zesvětluje pokožku
zpevňuje pokožku
redukce vrásek
omlazení a zpevnění pokožky
rozjasnění pokožky

Ošetření rukou studeným i teplým parafínem

–  kúra je určena  pro ruce trpící vysycháním, praskáním, ztvrdlou kůží, trhlinami atd.

BIOLUX – OZONIZÉR

– léčebný ionizační přístroj, který využívá zvláštního působení vysoké frekvence na kožní tkáň. Výrazně zlepšuje výživu povrchových tkání, dodává jim pružnost, redukuje povrchové vrásky. Ozón, který vzniká při vybití, má protizánětlivý účinek a ničí bakterie, vynikající při léčbě akné. Po ošetření nastává výrazné prokrvení pokožky, zvyšuje se látková výměna a to je předpokladem pro regeneraci pokožky všech typů pleti.

INFRA -FACE

– využívá infračerveného záření, které zajišťuje lepší vstřebání účinných látek do podkoží.

IONTOFORÉZA

– pomocí elektrického toku se vpravují podle stavu pleti biologicky aktivní séra (kolagen, elastin, kyselina hyaluronová, antiakné, vitamin A,E atd.) hluboko do podkoží a tam vyrovnávají nedostatek potřebných látek .

MIKROMASÁŽ OČNÍHO OKOLÍ

– jde o první specifickou ošetřovací kúru proti vráskám a váčkům kolem očí. Nejzřetelnějším znakem zhoršení kvality pleti kolem očí je její ztenčení. Pleť povoluje, mizí podkožní tuk, kožní povrch se zvrásňuje. Mikromasáží se docílí zjemnění vrásek v okolí očí, sníží se nitrooční tlak, zmenší se váčky pod očima, zlepší se průchodnost dutin, může se zlepšit zrak až o 0,5 dioptrie. Zároveň se posiluje i obočí, které během let klesá.

LYMFATICKÁ KOSMETICKÁ MASÁŽ  A REIKI

– Reiki je forma léčení pomocí univerzální energie, která pomáhá léčit tělo i duši. Tato energie je všude kolem nás, i když ji nevidíme. Kosmetička, která je „napojená na zdroj“, neboli na tuto energii, jež prochází jejím tělem, je schopna předávat ji klientovi dotykem. Lymfatická masáž  je ze všech technik nejnáročnější na provedení (lymfa je tekutina, která proudí v mízních cévách a vzniká ve většině orgánů). Při této masáži je důležité znát anatomii celé hlavy, krku, aby správně provedené tahy a tlaky zbavily pleť vnitřních nečistot – lymfy. Po dobře provedené masáži se plet projasní, vypne a výborně absorbuje veškerou výživu, kterou ji během ošetření poskytneme. Masáž je nejúčinnější kosmetické ošetření a nenahradí ji sebedražší kosmetické výrobky. U mastné mladé pleti je tato masáž zbytečná, pro ni máme připravenu Jacquetovu masáž, která se používá po hlubokém čištění.

INTERAKTIVNÍ OMLAZUJÍCÍ OŠETŘENÍ S VITAMÍNEM C

Inovativní ošetření především pro zralou pleť převážně s projevy biologického stárnutí. Ošetření se doporučuje především pro tenkou pokožku se ztrátou elasticity a pevnosti, na povolené kontury obličeje, vrásky různého typu, výrazné povrchové vrásky.
Účinky
Zvyšuje syntézu kolagenu a elastinu GAG, aktivuje fibroblasty, působí na specifické receptory, má anti-oxidační a anti-glykace účinky, inhibice MMP 2-9, má depigmentační vlastnosti a působí proti chrono stárnutí, protože interaguje současně na různých anabolických a katabolických mechanismech, spouští hlubokou restrukturalizaci GDE, MEC (MatriceExtracellulare) a obnovuje pleť.
původní cena : 980 Kč, nyní 545!

 

https://www.youtube.com/watch?v=2u71On6DhHQ

TELEANGITRON  

ODSTRAŇOVÁNÍ BRADAVIC, ČERVENÝCH ŽILEK A NEŽÁDOUCÍCH CHLOUPKŮ NA OBLIČEJI, KRKU, DEKOLTU, PIGMENTACE

 

Trápí Vás nevzhledné bradavičky na obličeji, krku, dekoltu?

Trápí Vás červené žilky?

Trápí Vás nežádoucí chloupky na obličeji?

Trápí Vás pigmentové skvrny na obličeji a rukou?

Teleangitron je nejmodernější kosmetický přístroj švýcarský firmy Medistelar, který pomocí zlaté jehličky odstraňuje nežádoucí červené žilky, hemangiomy, bradavičky, pigmentové skvrny(i na rukách) a nežádoucí silné chloupky na tváři. Ve spolehlivosti předstihuje dokonce i laser, ale nenahrazuje ho ( ten je vhodnější na ošetření velkých ploch ), metoda je nezávislá na barvě chloupků a pleti. 

KONZULTACE ZDARMA!

 CENA od 300 Kč dle velikosti a počtu bradaviček, žilek a chloupků