LASEROVÝ PEELING – ošetření akné, vrásek, pigmentací, rozacei, pigmentací atd.

Jako první ve Středočeském kraji Vám představujeme novinku multifukční laser Q-switch. Tento laser patří k nejúčinnější technologii, která je momentálně na trhu. Jedná se o nejnovější laserové ošetření, které proniká hluboko do pokožky, tedy až k místům zasaženým bakteriemi způsobujícími akné a s vysokou účinností bakterie redukuje. Poradí si však i s pigmentovými skvrnami a dalšími nedokonalostmi pleti. Ve výsledku je tedy Vaše pleť sjednocená, zpevněná, omlazená, ale především svěží a čistá.
Doba trvání ošetření je cca 30 min. Výhodou je zcela minimální omezení po ošetření. Můžete se tedy ihned vrátit k obvyklému pracovnímu či společenskému životu.

Výhody ošetření:

Doporučení:

Min. 2 týdny po ošetřené používejte krém s SPF 50
Ideální je absolvovat 3 a více ošetření s rozestupem cca 2 týdny při zaměření na akné a cca 3 – 4 týdny při zacílení na redukci vrásek.
Kontraindikace:
těhotenství, zánětlivé procesy v místě ošetření, podezření na maligní kožní nádor, opar

Ošetření akné doporučujeme také v kombinaci s chemickým peelingem, např. 2x ošetření chemickým peelingem , 2-3x ošetření laserem.
Karbonovým laserem lze ošetřit a účinně redukovat pigmentace způsobené nadměrným sluněním, stárnutím apod. K úplnému odstranění bývá zpravidla zapotřebí 1-3 ošetření. Odstranění pigmentových skvrn doporučujeme také v kombinaci s chemickým peelingem, např. 1x ošetření chemickým peelingem , 2x ošetření laserem.

Tímto laserem lze účinně odstranit nepovedený permanentní make up a to zejména obočí a rtů. Po ošetření obočí počítejte prosím s otoky očí. Zapotřebí bývá 1-2 ošetření, v ojedinělých případech i více. Záleží, kolik bylo použito vrstev, jaký pigment, proto nelze předem odhadnout počet ošetření.

Laser také účinně odstraňuje klasické tetování, zde bývá zapotřebí 2-10 ošetření dle rozsahu a hloubky barvy.

Laser nám dovoluje pracovat v různých vlnových délkách laserového paprsku a tudíž i v různé hloubce vaší pokožky. Dokážeme s ním cíleně zasáhnout pigment, naprosto bezpečně a šetrně. Laserovou energii lze také použít na jakýkoliv fototyp pleti. Více informací vám sdělíme na základě osobní konzultace.

Postup ošetření:

V první fázi zákroku vypadá klient jako čert. Na tvář je aplikován karbonový, tedy černý krém, který se využívá jako fotoakcelerátor k dosažení multiplikovaného (násobeného) efektu na pokožce. Ultrarychlý laserový paprsek Q-switch laseru vedený před karbon způsobí implozi (roztříštění) uhlíkových částic obsažených v krému, což vede k následujícím efektům: zasažení bakterií způsobujících akné – redukce středně až těžkého akné, hloubkové čištění pórů od séba (kožního mazu), stažení rozšířených pórů, odstranění odumřelých buněk z kožního povrchu,  redukce kožních hyperpigmentací (pihy, melasma, pigmentové skvrny, a tak dále), zlepšení a sjednocení tónu pleti, rozjasnění pokožky. Nejsilněji laser působí právě v nejproblematičtějších místech pleti, jelikož největší množství karbonové pasty ulpí právě v rozšířených pórech, díky čemuž póry hloubkově vydesinfikuje, zničí tak aknózní bakterie a póry zúží.

Ošetření je bezbolestné a rychlé. Pacient má při něm zakryté oči ochrannými brýlemi a vnímá jen záblesky laseru. Bezprostředně po ošetření může dojít u citlivé pleti k začervenání, které samovolně vymizí během pár minut.

Omlazení pleti je okamžitě viditelné již po prvním ošetření. V některých případech je lepší proceduru v týdenním intervalu několikrát zopakovat.

Laser Q-switch nám dovoluje pracovat v různých vlnových délkách laserového paprsku a tudíž i v různé hloubce vaší pokožky. Dokážeme s ním cíleně zasáhnout pigment a naprosto bezpečně, šetrně a bez rizika vzniku jizev.

ZÁVÁDĚCÍ CENA OŠETŘENÍ – 590 Kč!

Napsat komentář