[vc_row][vc_column width=“2/3″][vc_single_image image=“6103″ img_size=“full“ alignment=“center“][vc_column_text]Výkonný dentální přístroj pro účinné bělení zubů který je certifikován pro bezpečné použití v lékařských ordinacích nebo kosmetických salonech či studiích. Je založen na bělení studeným modrým SMD HD světlem, které aktivuje jak hydrogen peroxid, tak i  dentání neperoxidový bělící  gel WHITEPower.  Zuby vybělí  za 20-30 minut až o několik odstínů! Přístroj je účinný profesionální přístroj na neperoxidové a také peroxidové bělení zubů.
Po zářivém úsměvu touží ženy, muži, staří i mladí..

Bělení zubů trvá 20-30 minut a provádí se spolu s neperoxidovými gely v kombinaci s dentálním přístrojem.  Ten využívá studené modré SMD HD světlo (cold blue light) o vlnové délce 460 – 530 nanometrů.

dentální lampaVlnová délka světla: 460 – 530 nm
Výkon: 33VA supervýkonné SMD HD LED německé OSRAM chlazené vzduchem pro vyšší účinnost

Neperoxidový gel WHITEpower je maximálně šetrný, nepoškozuje dásně, sklovinu, můstky nebo korunky.
Výsledkem jsou zuby o 2-8 odstínů bělejší a to  bez rizika poleptání dásní nebo zvýšení citlivosti zubů.
Jeho pravidelné používání zabraňuje zvýšenou tvorbu zubního kazu,dokonale ošetřuje zubní prostředí a dodává potřebné minerály. Gel na bělení zubů  WHITEpower je vyroben v USA a vlastní certifikát o bezpečném kosmetickém produktu vystaveném dle podmínek EC regulace 1223/2009 anglickou certifikační společností EF Chemical Consulting Ltd.  Tento bělící gel neobsahuje chemické látky jako např.perborate jenž se nachází v jiných bělících gelech a je vyroben čistě na přírodní bázi.

Bělící gel je neperoxidový  v souladu s Vyhláškou č.244/2012 ze dne 27 června 2012,  kterou se mění vyhláška č.448/2009 Sb., o stanovení hygienických požadavků na kosmetické prostředky,ve znění pozdějších předpisů a to s účinností od 31.října 2012.

Neperoxidový bělící systém  WHITE power proto neobsahuje žádný peroxid a tím umožňuje bezpečné použití v kosmetických a beauty salonech.

Působením bělícího systému White power v ústech  za současného působení bělící dentální lampy je možno dosáhnout vybělení zubů o několik odstínů a výsledky jsou srovnatelné  jako při použití peroxidových bělících gelů s 6%-18% obsahu peroxidu.[/vc_column_text][vc_empty_space][/vc_column][vc_column width=“1/3″][stm_sidebar sidebar=“414″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=“1/3″][stm_icon_box icon=“fa fa-check“ style=“icon_left“ icon_size=“35″ title=“cena – stálé zákaznice – 379,- Kč“][/stm_icon_box][/vc_column][vc_column width=“1/3″][stm_icon_box icon=“fa fa-check“ style=“icon_left“ icon_size=“35″ title=“ostatní – 479,- Kč“][/stm_icon_box][/vc_column][vc_column width=“1/3″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_empty_space][/vc_column][/vc_row]

Napsat komentář