Kosmetické
centrum Natur

[vc_row][vc_column width=“2/3″][vc_column_text]

Nová léčebná metoda – LASEROVÁ LED MASKA

Účinná světová novinka – světelná terapie určená k léčbě široké škále nedokonalostí pleti a stárnutí pleti.

Fototerapie je založena na působení světla o určité vlnové délce prostřednictvím LED diod. Světlo je absorbováno na buněčné úrovni, což má zásadní významný efekt na pokožku.

LASEROVÁ LED maska –je inspirována tradiční maskou na obličej  pomocí nejmodernější technologie –  světelnou terapii. Jedná se o patentovaný design, který kopíruje kontury obličeje a pokrývá celou oblast obličeje. Terapeutická LED světla nabízí celou škálu ošetření pro obličej.

LASEROVÁ LED maska nabízí nový způsob ošetření obličeje.

Jak to funguje?

Kůže má obdivuhodnou schopnost absorbovat světelnou energii, kůže využívá tuto energii k nastartování buněk a to zvýší  buněčné palivo (ATP). Posílí se výkon buněčného jádra a  umožňuje buňce pracovat přirozeně s vyšším výkonem.

Super-nabité buňky  s expozicí LED terapie používají  tuto energii a aktivují kožní fibroblasty, které začnou  produkovat větší množství kolagenu, elastinu, proteinů a podporují přirozené hojení a omlazující procesy.

V posledních letech bylo na toto téma zpracováno bezpočet studií a prokázalo se, že koncentrované LED záření má na naši pokožku velice blahodárný vliv a to téměř po všech stránkách. Jednou z institucí, která se touto tématikou do hloubky zabývala, je i věhlasná agentura pro vesmírný výzkum NASA. K dnešnímu dni je tedy již nadevší pochybnost prokázáno, že pravidelným užíváním této terapie nejenže zabráníte viditelnému stárnutí obličeje, ale dokonce zvrátíte škody již napáchané. Vrásky ochotně mizí, pleť se sjednocuje, zvláčňuje a díky blahodárnému vlivu LED záření na tvorbu kolagenu se pleť celkově zhutní. Mezi další prokázané účinky se řadí například i potlačení projevu akné a za předpokladu dostatečné vytrvalosti, dokonce jeho kompletní vymýcení. Fotonová terapie, jak bývá také často širokou veřejností nazývána, je známa i pro své evidentní hojivé účinky. Podobně, jako již dnes v kosmetických kruzích notoricky známá, laserová léčba umí i LED terapie vyhojit například drobné jizvy po akné. Poradí si, mimo jiné, i s různými pigmentovými nesrovnalostmi.

Co se týče doby trvání celé terapie, ta se často dramaticky liší. Nejenže se lidé potýkají s rozličnými kosmetickými nedostatky, každý také reaguje individuálně na působení různých vlnových délek. Je tedy zcela běžné, že někteří reagují mnohem dříve než jiní, což ovlivňuje celá řada faktorů jako je: věk, stravovací návyky, konzumace alkoholu, kouření atd. Takže stěžejním faktorem se stává disciplína a vytrvalost. Někteří pozorují první výsledky již za 1 až 3 týdny, zatímco jiní se k podobným postřehům dopracují až za 4 až 8 týdnů. V krajních případech to trvá i 9 až 11 týdnů. Důležité je tedy mít na paměti, že terapie funguje a že je to jen otázka času. Nicméně ze zkušeností víme, že pro naprostou většinu zákazníků je vidina bezchybné a zdravé pleti motivací více než dostatečnou.V neposlední řadě, výrobce uživatelům doporučuje, aby si před zahájením terapie udělali fotku a měli tak možnost porovnání stavu před a po.

Fotonová LED terapie využívá rozdílných vlnových délek jednotlivých barev a proto má každá barva odlišné účinky. Obecně je však princip jednoduchý. Energie vydávaná LED diodami ničí veškeré bakterie a zajišťuje tak sterilnost naší pokožky. Nad rámec kosmetických účinků také platí, že delší  vystavení se působení různých barev terapie má blahodárné a zklidňující účinky i na psychiku člověka.

Červené světlo: sjednocuje pokožku, vypíná ji, vyhlazuje vrásky a zároveň předchází vzniku nových, opravuje poškozenou pokožku, uzavírá póry, podporuje tvorbu kolagenu

Modré světlo: takzvaný blue-ray sterilizuje pokožku, ničí bakterie, léčí a předchází akné, zklidňuje podráždění

Žluté světlo: dodává energii kožním buňkám, podporuje funkci žláz, zlepšuje zažívání, léčí kožní nemoci, celkově posiluje imunitní systém

Zelené světlo: neutralizuje, vytváří rovnováhu, uvolňuje stres, tonizuje

 

 

[/vc_column_text][vc_empty_space][vc_row_inner][vc_column_inner][vc_column_text][table id=6 /][/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][vc_column width=“1/3″][stm_sidebar sidebar=“414″][vc_empty_space][vc_column_text]

Často kladené otázky:

Existují nějaké vědecké studie o účincích této Fotonové LED terapie?

Ano. Účinky Fotonové LED terapie byly v minulosti testovány stovkami různých institucí, Univerzit a zdravotnických zařizení. Účinky LED terapie se mimo jiné zabívala i americká agentura NASA.

Je tato metoda omlazování bezpečná?

Ano, tato metoda, nejenže je naprosto neinvazivní, nehrozí při ní ani žádná zdravotní rizika. Metoda již byla prokázána dermatology a zákazníky ve všech koutech světa.

Je Foto terapie nebo Světelná LED terapie v nějakém ohledu bolestivá?

V žádném případě, ba naopak. Často klientům navozuje příjemné pocity a celkově působí spíše uklidňujícím dojmem.

Mohu terapii kombinovat své kosmetické přípravky.

Ano. Dokonce budou výsledky rychlejší a dramatičťejší, za předpokladu, že se terapie kombinuje s kvalitními přípravky pro péči o pleť.

Co produkty pro boj s akné?

Stejně jako u předchozího dotazu se kombinace s kvalitními přípravky dokonce doporučuje s tím, že v tomto případě by se doplňková kosmetika měla aplikovat až po skončení sezení.

Kolik ošetření je potřeba? 

Počet ošetření fototerapie pleti  se liší a je závislé na požadovaných výsledcích.

Vzhledem k tomu, že je tato metoda velice “jemná” může se podstupovat až třikrát týdně. Fototerapie se může podstupovat samostatně, ale může být také kombinována s jinými kosmetickými metodami ošetření pleti, aby se výsledky posílily.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][/vc_column][/vc_row]

Napsat komentář